Kategorie

Jest 248 produktów.

Pokazano 1-45 z 248 pozycji

Lampki na biurko

Wystrój biura w tym oświetlenie biurkowe jest na ogół inwestycją na lata, dlatego warto, aby lampy biurkowe dobrać odpowiednio do potrzeb poszczególnych pracowników. Lampy biurkowe w dziale handlowym mogą być inne niż lampy w dziale prawnym. Ostateczny wybór konkretnych modeli opraw typu lampy biurkowe zależy naturalnie od tego, jakim budżetem na oświetlenie biurowe dysponujemy. Ważne jest też to, czy nasze biuro często odwiedzają goście, na przykład zagraniczni. Jeśli tak jest, warto zadbać o to, aby całe oświetlenie biurowe, w tym lampy biurkowe były odpowiednio reprezentacyjne, jak na przykład lampa biurkowa Noemi czy lampka B-LED.

Aktywne filtry

Czarna metalowa lampa biurkowa Fredrikshamn z regulacją włącznik na podstawie

Cena 449,00 zł

Seria lamp Fredrikshamn obejmuje lampy biurkowe w kolorze czarnym i białym, ale także lampy podłogowe i kinkiety. Sprawia to, że lampy Fredrikshamn mogą stanowić oświetlenie boczne całego biura. Lampa biurkowa Fredrikshamn to lampka gabinetowa o dość klasycznym, stonowanym wyglądzie, która będzie pasować do wielu pomieszczeń niezależnie od ich charakteru.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć